KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16569371

nr 1656 9371

Blandteknik

Damian de Arteaga. Signerad a Tergo -93, papper på trä. Höjd: 43 cm. Bredd: 38 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 11 november 2024
kl 20:25:18